MMOne – fotel dla graczy wirujący w trzech osiach!

Mamy bieżnię, która przenosi nasz ruch do gry, mamy różnej maści kombinezony, dzięki którym możemy poczuć uderzenia po kuli - w końcu mamy też mniej lub bardziej ciekawe hełmy do wirtualnej rzeczywistości. Ale ten obrotowy fotel to już jazda dla prawdziwych hardkorowców....

Ukraiński start-up przygotowuje dla graczy specjalny projekt, będący niejako formą miniaturowego wesołego miasteczka. MMOne to fotel, który podwieszony jest do dźwigu zdolnego obracać go w trzech osiach. Gracz przypięty jest oczywiście pasami, by po odwróceniu do góry nogami nie mógł spać z konstrukcji. Całość zintegrowana jest z Oculus Riftem.

Potencjał jest znacznie większy niż odbywanie przejażdżek wirtualną kolejką górską. To może być wymarzona zabawka np. dla wielbicieli symulatorów lotniczych czy statków kosmicznych. Na razie urządzenie jest w fazie tworzenia i nie wiadomo kiedy zadebiutuje na rynku. Można się jednak spodziewać, że jego cena nie będzie niska.

Źródło: eurogamer.net
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.