Największy bieg branży IT w Polsce rusza 16 maja

W zawodach mogą wziąć udział zarówno studenci związani z kierunkami IT jak i pracownicy firm technologicznych. W zeszłorocznej edycji do mety dobiegło 284 przedstawicieli branży IT.

Na pewno wielu z Was biega dla sportu. Jeśli mieszkacie w okolicach Warszawy warto 16 maja przyjechać do Parku Kultury Powsin, by zmierzyć się z innymi przedstawicielami branży IT. 10-kilometrowa trasa została tak przemyślana, by parkowe drzewa osłaniały uczestników przed słońcem. Każdy uczestnik otrzyma koszulki biegowe i pamiątkowe medale, a na zwycięzców czekają wartościowe nagrody. Organizator zapewnia też posiłek regeneracyjny.

Dla dzieci przewidziano także „Bieg Bajtka” oraz zabawy w strefie kibica. Szczegółowe informacje, regulamin i układ trasy można obejrzeć na stronie organizatora. Zapisy do biegu przyjmowane są także drogą internetową.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.