Oto smartfon idealny dla modderów

Jest dość tani, ma bardzo przyzwoite podzespoły a na dodatek zapewnia tak wielką wolność wyboru użytkownikowi, jak tylko jest to możliwe. Panie i panowie, oto najbardziej wyróżniający się z tłumu telefon od firmy, o której najprawdopodobniej nigdy nie słyszeliście.

P7000 to sztandarowy smartfon firmy Elephone. Wyposażony jest w 13-megapikselowy aparat Sony (F/2.0), ośmiordzeniowy i 64-bitowy procesor Mediatek MTK6752, 3 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci masowej (możliwa do rozszerzenia przez kartę SD), 5,5-calowy wyświetlacz 1080p, akumulator o pojemności 3450 mAh, 5-megapikselową kamerę do wideorozmów, moduły LTE i Bluetooth 4.0. Smartfon będzie dostępny w złotej, szarej i białej wersji kolorystycznej.

To co jednak wyróżnia go z tłumu, to oprogramowanie. Producent umożliwił instalację siedmiu różnych odmian Androida od różnych firm. P7000 może być zarządzany przez Androida Lollipop i Androida KitKat od Google’a, a także przez Cyanogenmod, Xiaomi MIUI, Meizu Flyme OS, Huawei EMUI oraz Freeme OS.

Elephone P7000 jest dostępny za 229,99 dolara w przedsprzedaży, po premierze ma kosztować 240 dolarów. Można go kupić za pośrednictwem oficjalnej witryny producenta.

Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.