Proud of Blood – na tym Harley’u-Davidsonie nie pojedziecie…

Z okazji 30 rocznicy Intela w Chinach startup Micle postanowił stworzyć oszałamiające obudowy komputerowe inspirowane kultowymi motocyklami.

Te 90-centymetrowe bestie robią wrażenie. Seria Proud of Blood zawiera w sobie wszystkie charakterystyczne elementy harley’ów – silnik V2, rury, spoilery, pokrywy zbiornika. Całość wykonana jest w dużej mierze z aluminium i dostępna będzie w kilku wariantach kolorystycznych. Oprócz tego na każdym egzemplarzu znajdzie się płytka z wygrawerowaną sygnaturą użytkownika.

Niestety taka przyjemność nie będzie ani tania, ani łatwo dostępna. Firma zamierza bowiem wypuścić tylko 99 sztuk. W przedsprzedaży można zamówić obudowę za cenę 2700 dolarów – później wzrośnie do 3180 dolarów. Hardkorowcy mogą zaś rzucić się na wersję z high-endowym wnętrzem. Za kwotę 9130 dolarów otrzymają maszynę z procesorem Intel Core i7-5960x Extreme Edition, płytą główną ASUS ROG R5E, 32 GB RAM-u, 960 GB dysk SSD i 3TB dysk HDD oraz dwie karty graficzne GeForce GTX 980 z opcjonalnym chłodzeniem cieczą.

Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.