W Dropbox pojawiła się funkcja dodawania komentarzy

W najnowszej aktualizacji klienta Dropbox, pojawiła się opcja dodawania komentarzy do plików. Funkcja ta przyda się oczywiście wszystkim, którzy korzystają z Dropboxa, jako z narzędzia do pracy grupowej.

W nowej wersji Dropboxa, przy każdym współdzielonym pliku możecie zacząć konwersację ze wszystkimi osobami, dla których został on udostępniony. To bardzo wygodne rozwiązanie, znane chociażby z Google Drive i chwalone przez większość osób, które na codzień mają do czynienia z pracą grupową.

Dodawanie komentarzy do współdzielonych plików jest domyślnie włączone, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zmienić to w ustawieniach. Dodatkowo, wymieniając nazwę użytkownika, z którym współdzielimy plik, sprawimy, że dostanie on powiadomienie o tym fakcie na swoją skrzynkę mailową.

Nie jest to oczywiście żadna rewolucja, ale bardzo wygodna funkcja dla określonej grupy użytkowników. Niech Dropbox jeszcze zamknie, albo dopracuje aplikację Carousel i mogę zacząć korzystać z tej usługi ponownie.

0
Źródło: Dropbox
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.