Apple Watch nie jest kuloodporny

Zapewne wielu z was słyszało o serwisie “Will it Blend?” (Czy to się zmiksuje?), który nie zajmuje się niczym innym, jak tylko wsadzaniem do miksera różnego rodzaju produktów, w tym oczywiście najnowszych urządzeń wielu firm. Jeśli więc nie daje wam spać pytanie, jak miksowanie znosi nowy zegarek firmy Apple, to proszę bardzo, słodkich snów – istnieje na nie odpowiedź:
Apple Watch nie jest kuloodporny

Osobiście gotów jestem się też założyć o miesięczną pensję, że co najmniej tuzin internautów uruchomiło swoje kamerki, rozpoczęło nagrywanie, a następnie na różne sposoby próbowało zginać w dłoniach czasomierz Apple Watch. Skoro takich filmików w internecie nie ma (a może są? jeśli ktoś znalazł, proszę o link), to znaczy, że jest to zwyczajnie niemożliwe. Choć gdyby sprawę wziął w swoje ręce August II Mocny, zabawiający się łamaniem w tychże rękach między innymi podków, to kto wie, kto wie, może zyskałby nawet parę milionów wyświetleń na YouTube.

Niemniej urządzenia można przecież niszczyć na wiele sposobów, nie tylko miksując je czy wyginając. Pytaniem, które nurtuje niewątpliwie każdego posiadacza zegarka firmy Apple jest to, jak zachowa się on w kontakcie z kulą wystrzeloną z karabinu snajperskiego kaliber 50. Na szczęście również na to pytanie mamy odpowiedź:

Cóż, jak widać za filmie, Apple Watch Sport, jest być może solidnie wykonany, wodoodporny i całkiem wytrzymały, ale z pewnością nie jest kuloodporny. Dobrze wiedzieć, prawda? Podobnie jak to, że całkiem nieźle znosi kąpiel w ciekłym azocie, natomiast lepiej nie walić w niego młotkiem: