Halo Back – pomysłowa powłoka do iPhone’a

Coraz większe rozmiary smartfonów Apple'a spowodowały, że korzystanie z prostych gestów nawigacyjnych wcale nie jest zbyt wygodne. Wielu użytkowników dotkliwie odczuwa brak fizycznego przycisku cofania, którym mogą poszczycić się smartfony konkurencji. Na szczęście nic straconego - pomysłowy startup z Kickstartera rozwiązuje ten problem.

Halo Back to pięciowarstwowa folia, która oprócz standardowej funkcji ochronnej wprowadza ciekawe usprawnienie – mianowicie dodaje dotykową powierzchnię po lewej stronie od przycisku Home, którą wykorzystamy jak przycisk cofania. Ponieważ folia pokrywa cały przedni panel otrzymujemy równą powierzchnię – nowy przycisk jest zatem niewidoczny i nie szpeci designu telefonu. Najważniejsze, że powłoka nie wymaga dodatkowego ładowania – w jednej z warstw folii ukryty jest układ przewodzący, który reaguje pod wpływem dotyku palca.

Halo Back zebrał już na Kickstarterze wystarczającą ilość środków, by zadebiutować na rynku w sierpniu tego roku. Chętni mogą go zamówić w przedsprzedaży za kwotę 17 dolarów.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.