Interaktywny produkt IT

Do końca września 2015 roku można nadsyłać projekty, które wezmą udział w IV edycji ogólnopolskiego konkursu informatycznego "Interaktywny produkt IT" kierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Inicjatywa ta jest świetną okazją, aby zaprezentować się przed szerszą publicznością, nawiązać kontakt zawodowy z uznanymi firmami technologicznymi i przy okazji zgarnąć atrakcyjne nagrody, m.in. wysokiej klasy ultrabook ufundowany przez Microsoft. Nieocenioną nagrodą dla zwycięzców będzie prestiż i uznanie świata branży IT. Konkurs prowadzony jest pod honorowym patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Dodatkowo autorzy najwyżej ocenionych prac przyjmowani będą na kierunek studiów Informatyka prowadzony w Akademii Morskiej w Szczecinie poza konkursem wyników egzaminu maturalnego. Partnerem konkursu jest również Chip, który zapewnia finalistom konkursu półroczną prenumeratę czasopisma.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie dowolnego produkt IT, np. gry, strony www, animacji, aplikacji, filmu w dowolnie wybranej technologii, użytkowanego stacjonarnie lub publikowanego w sieci internetowej. Projekt może dotyczyć dowolnej tematyki i przygotować go można indywidualnie lub zespołowo.

Jeśli jesteś kreatywnym uczniem szkoły średniej, posiadającym niebanalną wyobraźnię, łamiącym wszelkie schematy to jest to Twoja szansa. Dołącz do prestiżowego grona Laureatów konkursu „Interaktywny produkt IT”!

Więcej informacji na stronie http://informatyka.am.szczecin.pl w zakładce „IpIT” oraz na facebooku https://www.facebook.com/events/1479363915619385.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.