Letnia wyprzedaż na Steam już niebawem!

Letnia wyprzedaż, czyli tradycyjna już na portalu Steam Summer Sale rozpocznie się 11 czerwca i trwać będzie do 22 czerwca. Czasu na zakupy teoretycznie będzie dużo, ale w praktyce – jeśli nie chcemy tam zaglądać codziennie – dość mało.

Jak poinformował rosyjski oddział Valve, najnowsza edycja Summer Sale rozpocznie się 11 czerwca o godzinie 19.00 i trwać będzie do 22 czerwca. Każdego dnia dostępne będą jednak tylko niektóre gry biorące udział w promocji, a dopiero 20 czerwca, na dwa dni przez zakończeniem, uruchomiona zostanie akcja Sale Encore. Wtedy będzie już można nabyć wszystkie przecenione tytuły, które wzięły udział w tegorocznej promocji.

Czego jeszcze nie wiemy? Dwóch rzeczy. Po pierwsze, nie znamy oczywiście tytułów gier, które wezmą udział w tegorocznej wyprzedaży. Po drugie, ciekawi jesteśmy nowych zadań stawianych przed rzeszą internautów – to już swego rodzaju tradycja taniego kupowania na Steam’ie.

Ale najważniejsza informacja jest jasna i prosta, jak na filmie poniżej – 11 czerwca warto szykować portfele, bo pojawi się kolejna naprawdę dobra okazja do kupienia znacznie taniej tytułów, na których nam naprawdę zależy.

0
Źródło: Destructoid.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.