Meerkat dla Androida dostępny w stabilnej wersji

Twórcy aplikacji Meerkat nie tylko wyprzedzili Periscope, jeśli chodzi o wersję na Androida - aplikację do strumieniowania na żywo tworzoną przez Twittera, ale błyskawicznie zakończyli też okres beta aplikacji. Od dzisiaj możecie korzystać już ze stabilnej wersji surykatki.

Aplikacja Meerkat integruje się z serwisem Twitter i pozwala na strumieniowanie obrazu wideo na żywo. To kolejny poziom rozwoju, jeśli chodzi o tworzenie treści na portalach społecznościowych. Twórcy Meerkat wierzą, że za kilka lat zdjęcia udostępniane na Twitterze, czy Facebooku staną się mniej popularne niż filmy. Ten trend widać zresztą również w innych aplikacjach – Snapchat jest tego najlepszym przykładem. Aplikację w wersji dla Androida pobierzecie stąd. Ostatnią kwestią jest to, żeby znaleźć coś ciekawego, czym można podzielić się w czasie rzeczywistym z resztą użytkowników Twittera.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.