Mobilny Tizen zdobywa popularność, ale…

Pierwszy smartfon z Tizenem, Samsung Z1, ma być niedrogą alternatywą dla mniej majętnych krajów. W Indiach jednak spotkał się z bardzo chłodnym przyjęciem. Na szczęście dla Samsunga, Z1 nie jest jeszcze skazany na porażkę.

Kosztujący 91 dolarów Samsung Z1 spotkał się z bardzo chłodnych przyjęciem na indyjskim rynku, na którym zadebiutował. Osoby mające nadzieję, że niedrogie smartfony z Tizenem zdobędą większą popularność z radością jednak przyjmą informację, że na kolejnym rynku Z1 został przyjęty bardzo entuzjastycznie. Jak się okazuje, Samsung Z1 jest najlepiej sprzedającym się smartfonem w Bangladeszu (dane z pierwszego kwartału bieżącego roku).

Z1 posiada 4-calowy wyświetlacz WVGA IPS, dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, 786 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci masowej (można rozszerzyć do 64 GB za pomocą karty microSD), trzymegapikselowy aparat, kamerę VGA do wideorozmów, dwa sloty na kartę SIM oraz akumulator o pojemności 1500 mAh.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.