Nie jeden, a dwa Nexusy w tym roku?

Według niepotwierdzonych informacji, Google nie planuje w tym roku wydać żadnego nowego tabletu. Za to rzekomo planowane są aż dwa nowe smartfony Nexus, projektowane wspólnie z partnerami.

Już jakiś czas temu w Sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat nowego smartfonu Nexus, który miałby być produkowany przez chińskiego podwykonawcę. Teraz pojawiło się więcej informacji na temat… nie jednego, a dwóch smartfonów.

Google ponoć nawiązał współpracę z dwoma partnerami. Jednym z nich jest LG, a drugim Huawei. Pierwszy ma wyprodukować dla Google’a telefon tymczasowo nazywany Bullgead z sześciordzeniowym procesorem Snapdragon 808 i 5,2-calowym wyświetlaczem. Z kolei Huawei zajmie się smartfonem tymczasowo nazywanym Angler z 5,7-calowym wyświetlaczem i procesorem Snapdragon 810. Pierwszy z telefonów ma mieć akumulator o pojemności 2700 mAh, drugi zaś 3500 mAh.

Oba smartfony rzekomo mają się pojawić w sprzedaży w październiku. Nie będzie im towarzyszył żaden nowy tablet.

0
Źródło: Android Police
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.