Ruszyły testy platformy GOG Galaxy

Polska platforma cyfrowa, GOG.com udostępniła swojego klienta Galaxy każdemu, kto zechciałby przetestować alternatywę dla Steama. Czym polski produkt różni się od platformy Valve?

Różnice są niewielkie, jednak niektórzy na pewno będą chcieli wypróbować mniej restrykcyjną (niż Steam) platformę. Czemu mniej restrykcyjną? Galaxy w pewnym stopniu pozwala na integrację z klientem Steam – tj. jeśli będziemy chcieli pograć wspólnie ze znajomymi korzystającymi ze Steama, Galaxy na to pozoli. Oprócz tego klient GOG.com pozwala na wyłączenie automatycznych aktualizacji gier i jest oczywiście zintegrowany ze sklepem GOG.com (ale jeśli nie chcecie korzystać z Galaxy podczas kupowania gier, nie musicie).

Do tego oczywiście już wkrótce w Galaxy pojawi się kolejny system osiągnięć do zdobycia w grach, komunikator internetowy oraz „inne społeczne funkcje”. Galaxy pobierzecie stąd: http://www.gog.com/galaxy

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.