Ta aplikacja sprawi, że Wiedźmin 3 będzie wyglądał lepiej

Wszyscy wiemy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon na pierwszych, prezentowanych przez CD Projekt Red zwiastunach wyglądał lepiej, niż finalna wersja, która trafiła do tłoczni. Okazuje się, że wiele z "wyciętych" opcji da się odzyskać. Dzięki moderom.

Wiele z zaawansowanych opcji graficznych nadal jest dostępna, o ile ktoś potrafi edytować pliki konfiguracyjne.ini. Na szczęście ludzie, którzy to potrafią zdają sobie sprawę, że wielu graczy wolałoby w nich na własną rękę nie grzebać, dlatego też powstała aplikacja o nazwie Hunter’s Config, przygotowana przez modera o ksywce MelekTaus.

Po jej zainstalowaniu, wykona ona kopię zapasową aktualnych plików konfiguracyjnych, po czym pozwoli Wam na ich edycję. Aplikacja wymaga zainstalowanej Javy w wersji 7 lub wyższej. Zabawę z ulepszaniem wyglądu Wiedźmina 3 polecamy tylko osobom posiadającym „mocniejsze” pecety.

Aplikację pobierzecie stąd: http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/12/?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.