Until Dawn – krzyki i piski w wykonaniu polskich aktorek młodego pokolenia [+18]

Until Dawn to historia niewinnego wypadu ośmioosobowej grupy przyjaciół do leśnej chatki odciętej od cywilizacji. Jak to zwykle w horrorach bywa miła wycieczka szybko zamieni się w dramatyczną walkę o przetrwanie.

Istotą Until Dawn będzie mechanika rozgrywki i nieliniowy scenariusz, w którym wybory gracza – nawet te najbardziej trywialne – zadecydują o tym, który z ośmiu bohaterów przeżyje. Możemy liczyć na przerażającą atmosferę, nagłe zwroty akcji i obserwowanie pogłębiających się relacji między postaciami. Zaletą gry będzie też pełny polski dubbing, który wpłynie na odbiór wydarzeń.

Dzięki PlayStation Polska możemy przyjrzeć się próbkom talentu kilku aktorek młodego pokolenia, które użyczą swoich głosu bohaterkom. Aleksandra Szwed, Maja Bohosiewicz i Marta Wierzbicka dają z siebie wszystko, by ich okrzyki i barwa głosu potrafiły odpowiednio przykuć gracza do ekranu.

Premiera Until Dawn odbędzie się 26 sierpnia br.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.