Wybieracie się na Noc Muzeów? Uber zapewni darmową podwózkę

W zbliżającą się noc Muzeów (tj.16.05.2015) Krakowiacy i Warszawiacy będą mogli skorzystać z atrakcyjnej promocji sieci Uber. Wszyscy posiadacze aplikacji będą mogli zamówić darmowy transport.

Uber – aplikacja łącząca klientów poszukujących transportu z prywatnymi kierowcami – działa już w 56 krajach, w tym od ubiegłego roku także w Polsce. Na razie jej zasięgiem objęte są dwa miasta – Kraków i Warszawa. W związku z dwunastą edycją Nocy Muzeów Uber przygotował dla swoich klientów ciekawą promocję.

Każdy posiadacz aplikacji, który za jej pośrednictwem zamówi specjalny transport uberSnacks (odpowiednia ikonka pojawi się od godziny 19.00) nie zapłaci za podróż do muzeum lub drogę powrotną do domu. Dodatkowo w samochodach znajdziecie przekąski zafundowane przez restaurację Kitchen.

To jednak nie wszystko. Dla nowych klientów Uber także przygotował niespodziankę. Rejestrując się do aplikacji przy użyciu kodu: „NOCMUZEOW” otrzymacie 40 zł do wykorzystania na dwa pierwsze przejazdy.

Źródło: Uber
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.