Wypożyczysz film ze Spotify?

Spotify to jedna z najpopularniejszych usług muzycznych w Sieci, ale na tym ambicje tej firmy się nie kończą. Według niepotwierdzonych informacji, serwis ma wkrótce zacząć oferować strumieniowanie materiałów wideo.

Według źródeł redakcji Wall Street Journal, Spotify jest w trakcie negocjacji z producentami treści wideo, w tym z „dobrze znanymi firmami operującymi w tradycyjnych mediach” oraz „z osobami doświadczonymi w tworzeniu treści na potrzeby YouTube’a”. Negocjacje są związane z rzekomym uruchomieniem serwisu wideo przez Spotify, na którym miałoby się znajdować wiele materiałów dostępnych na wyłączność.

Usługa byłaby dostępna wyłącznie dla abonentów, a dopiero w późniejszym czasie w wersji darmowej, przeplatanej reklamami. Usługa miałaby być spersonalizowana dla każdego użytkownika, w podobny sposób jak teraz jest personalizowany muzyczny Spotify.

Spotify ma rzekomo oficjalnie potwierdzić powyższe plotki jeszcze w tym miesiącu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.