YotaPhone 2 w końcu w nowej, niższej cenie

Najwyraźniej zainteresowanie smartfonem nie jest tak wysokie, jak można by się spodziewać, skoro producent zdecydował się znacznie obniżyć jego cenę. W Europie YotaPhone 2 zostanie obniżony o 100 Euro - za smartfon przyjdzie nam zapłacić 599 Euro (około 2443 zł).

Obniżka ceny to nie jedyna dobra wiadomość. YotaPhone 2 pojawi się na rynku także w białej wersji. Wyświetlacz e-ink będzie również posiadał jasny motyw graficzny, czyli odwróconą wersję interfejsu, która lepiej dopasuje się do obudowy. Co bardziej istotne oba modele smartfona doczekają się aktualizacji do Androida 5.0, dzięki której ekran e-ink zyska kilka usprawnień m.in. możliwość zainstalowania pełnowymiarowych widgetów do apek społecznościowych – Facebooka, Instagrama i Twittera, czy YotaRemote służącego do zdalnej kontroli smart TV lub nowego widgetu Gmaila, który usprawni integrację YotaNote z Google Drive.

Biały model YotaPhone 2 będzie już zaktualizowany do Lollipopa od razu po wyjęciu z pudełka, natomiast posiadacze starszego modelu mogą to zrobić samodzielnie już od dzisiaj.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.