Zapowiedź Fallouta 4 na E3 2015 coraz bardziej prawdopodobna

Od kilkunastu miesięcy fani postapokaliptycznego uniwersum Bethesdy zaciskają kciuki, by plotki na temat najnowszej części okazały się rzeczywistością. Choć samo studio uparcie milczy w tym temacie nowe informacje ponownie rozbudzają nadzieję.

Wiemy już, że po raz pierwszy od wielu lat Bethesda zorganizuje własną konferencję. Cóż innego mogłaby na niej zapowiedzieć jeśli nie właśnie Fallouta 4? Tym bardziej, że Internauci znaleźli w sieci kolejny istotny ślad.

W serwisie LinkedIn, na profilu artysty Luisa Nievesa, który w okresie grudzień 2014-marzec 2015 pracował dla studia Mirada widnieje wpis o tworzeniu kinowego trailera do gry Fallout 4. Z portfolio wynika, że artysta pracował też wcześniej przy trailerach do takich dzieł jak The Elder Scrolls, Far Cry 4, czy Forza Motor Sports. Założycielem studia Mirada jest zaś m.in. sam Guillermo del Toro. Studio ma w swoim dorobku wiele zachwycających wizualnie krótkometrażowych filmów m.in. prolog do Pacific Rim, teledyski Katy Perry czy reklamę Disneylandu.

0
Źródło: Videogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.