Żarówka Sony rozświetli pokój i wypełni go muzyką

23 maja zadebiutuje w japońskich sklepach najnowszy produkt Sony. Firma przygotowała głośnik, którego Twoi goście mogą w ogóle nie zauważyć.

Połączenie żarówki z głośnikiem nie jest niczym nowym. W ubiegłym roku próbowano wprowadzić na rynek AirBulb, jednak zbiórka na Kickstarterze zakończyła się niepowodzeniem. Być może Sony będzie miało więcej szczęścia.

LED Light Bulb Speaker kryje w swoim wnętrzu głośnik Bluetooth, który możemy sparować ze smartfonem. Za pomocą dedykowanej aplikacji możemy też kontrolować jasność żarówki i głośność muzyki. Równie dobrze możemy jednak wykorzystać zdalny kontroler NFC. Produkt ma przydać się w miejscach, w których trudno jest zamontować inny sprzęt grający – np. łazience czy kuchni. Wizualnie na pierwszy rzut oka nie da się odróżnić gadżetu od zwykłej żarówki, zatem będzie pasował do wszystkich aranżacji.

Niestety taka przyjemność będzie sporo kosztować. Sony życzy sobie za nią 199 dolarów. To o 140 dolarów więcej niż w przypadku wspomnianej AirBulb.

0
Źródło: The Verge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.