Capcom wie, że najlepsze piosenki to te, które już znamy

Siedem lat temu pojawił się Street Fighter IV, przypominając nam o tym jak fajne były (i nadal są!) gry walki w dwóch wymiarach. W 2016 roku pojawi się następca tej gry. A także wiele więcej.

Największą sensacją na stoisku Capcomu z pewnością była zapowiedź gry Street Fighter V, która ma się pojawić w 2016 roku, zachowując wszystko to, co najlepsze w serii, z niesamowitą dynamiką walk na czele.

To jednak nie koniec nowości od Capcomu, choć widać, że firma ta stawia na odnoszenie się do naszej nostalgii. Studio zapowiedziało, że odświeży technicznie gry Devil May Cry 4 oraz Resident Evil Zero na potrzeby konsol nowej generacji. Zajmie się też „remasterem”.. sześciu klasycznych gier Mega Man, które teraz będą działać w rozdzielczości 1080p.

Street Fighter V pojawi się wyłącznie na PlayStation i na PC. Devil May Cry 4: Special Edition ma pojawić się na PlayStation 4, Xbox One i PC na początku przyszłego roku. Resident Evil Zero HD Remaster ma się pojawić na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One na początku przyszłego roku. Mega Man Legacy Collection ma być dostępna już za kilka tygodni w wersjach na PlayStation 4, Xbox One i PC, oraz zimą na konsolę 3DS.

Źródło: Neowin
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.