Czy za kolekcjonerską edycję Fallouta 4 da się zapłacić w kapslach?

Kapsle to oficjalna waluta w postapokaliptycznym świecie Fallouta. Wiedzą o tym wszyscy fani serii, prawda? W erze mediów społecznościowych i coraz większej uwagi, jaką firmy przywiązują do swojego wizerunku kwestią czasu było to, żeby ktoś wpadł na pomysł zapłacenia kapslami za Fallouta 4.

I tak też się stało. Seth, który w serwisie Imgur podpisuje się jako GatorMacheteJR wysłał do studia Bethesda ok 2240 kapsli, które udało mu się zebrać przez 7 i pół roku. W tym czasie GatorMacheteJR starał się o zdobycie wyższego wykształcenia, a jak wiadomo – aby umysł studenta rozwijał się prawidłowo, potrzebuje dość dużej ilości napojów wyskokowych – zebranie ponad 5 kilogramów kapsli nie było więc wcale takie trudne.

Najtrudniejszym etapem będzie przekonanie działu marketingu Bethesdy, że płatność w kapslach jest tak samo dobra, jak przy użyciu tradycyjnych środków płatniczych. Jak pisze Seth: –

Mam nadzieję, że ten wpis okaże się na tyle popularny, że ktoś z działu PR będzie zbyt zdenerwowany, by odmówić.

Trzymam kciuki, chociaż trochę żałuję, że nie wpadłem na ten pomysł osobiście.

0
Źródło: reddit
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.