Fallout 4 już oficjalnie!!! [wideo]

Siedem lat musieliśmy czekać, by Bethesda oficjalnie przyznała się do tworzenia kontynuacji kultowej serii postapokaliptycznego RPG-a akcji z otwartym światem.

Fallout 4 zmierza na konsole PS4, Xbox One i komputery PC. Pierwszy materiał z rozgrywki będziemy mogli podziwiać podczas targów E3, które rozpoczną się 15 czerwca br. Póki co Bethesda zafundowała nam jedynie trailer oparty na silniku gry. Jest zdecydowanie bardziej kolorowo niż w poprzedniej części, ale klimat Pustkowi, postapokalipsy i retrofuturystyki wprost wylewa się z ekranu.

„Wiemy, ile ta gra dla wszystkich znaczy” – powiedział reżyser produkcji, Todd Howard. – „Tym razem dysponujemy czasem i technologią, które pozwolą nam zastosować o wiele ambitniejsze rozwiązania niż kiedykolwiek wcześniej. Jeszcze nigdy nie cieszyliśmy się tak żadną grą i nie możemy się doczekać, by się nią z wami podzielić”.

0
Źródło: bethesda
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.