Komputerowe obudowy schowane w biurku

Lian Li - producent nietuzinkowych i wytrzymałych obudów komputerowych - zaprezentował dwa nowe modele dla entuzjastów optymalizowana przestrzeni.

Obudowa komputerowa w formie biurka? Czemu nie? To nie tylko oszczędność miejsca, ale też wygoda – zwłaszcza jeśli często wymieniacie podzespoły komputera i bawicie się overclockingiem. Sam desing też potrafi zwalić z nóg. Wszystkie najważniejsze porty i napędy znajdują się z przodu, z prawej strony znajdziemy kilka wieszaków na dodatkowe akcesoria np. headsety czy pady. Cały blat zaś jest przeszklony i podświetlony wybranym kolorem dzięki diodom LED.

DK-Q2 i DK-02 są większe od poprzednich modeli i otrzymały masywniejsze nogi. Obudowy różnią się od siebie rozmiarem (jedna ma szerokość 1 metra, druga – 1,3 m) oraz wewnętrznymi elementami np. ilością wentylatorów. Szczegóły techniczne znajdziecie bezpośrednio na stronie producenta. Niestety taka przyjemność słono kosztuje. Za mniejszy model zapłacimy 720 funtów (około 4208 zł), za większy zaś 1030 funtów (około 6020 zł).

Źródło: Ubergizmo
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.