Lovely: Polski trener aktywności seksualnej [18+]

Do treningu fizycznego mamy już mnóstwo elektronicznych wspomagaczy - opaski fitness, smartwatche, bezprzewodowe słuchawki mierzące tętno itp. W sferze seksualnej co jakiś czas także pojawiają się nowe wynalazki mające poprawić nasz komfort lub zdrowie. Jednym z nich jest właśnie Lovely.

Rozciągliwy, silikonowy Lovely to rodzaj opaski, którą zakłada męska część pary. Napakowany sensorami gadżet uciska to co potrzeba, by wydłużyć łóżkowe zabawy, wibruje, by zadowolić partnerkę i analizuje każdą aktywność seksualną. Następnie wysyła dane do smartfonowej aplikacji, gdzie prezentowane są raporty z „treningów” – liczba spalonych kalorii, szybkość, czas trwania i siła. To jednak nie wszystko. Aplikacja spełnia bowiem rolę osobistego trenera – podpowiada nowe pozycje i doradza co można by jeszcze poprawić, by usatysfakcjonować każdą ze stron.

Lovely jest wodoodporny, ładowany bezprzewodowo i uniwersalny pod względem rozmiaru. Gadżet zbiera właśnie fundusze w kampanii Indiegogo, gdzie można go zakupić za 99 dolarów.

0
Źródło: Indiegogo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.