Nowy rozdział sagi Destiny

Destiny: The Taken King to kolejna przygoda jaka rozgrywać się będzie w świecie Destiny. Pojawi się nowa kampania i zlecenia, nowi wrogowie, lokacje, nowe strike'i i mapy Crucible.

W dodatku nie zabraknie też nowego rajdu, który wyciśnie z graczy ostatnie poty. By zmierzyć się z nadciągającymi wyzwaniami, gracze będą mieli dostęp do trzech nowych podklas Strażników, rozbudowanego arsenału broni, zbroi i wyposażenia. The Taken King pojawi się na rynku 15 września 2015.

„The Taken King to nasze rozwinięcie sagi, rozpoczęcie kolejnego roku z Destiny” – mówi Harold Ryan, prezydent Bungie. ”

To na czym nam zależy, to zapewnić obecnym, oddanym graczom nowe doświadczenia i jednocześnie przyjąć do naszego świata nowych graczy. Bardzo lubimy słuchać głosów naszych użytkowników i na ich podstawie przygotowaliśmy dotychczas ponad 30 uaktualnień. Aktywni gracze spędzają przy Destiny trzy godziny dziennie – ważne dla nas jest zapewnić im odpowiednią dozę atrakcji i nowych aktywności w The Taken King. Już we wrześniu…”

Mroczny cień padł na świat. Oryx, król Taken, pała żądzą zemsty i manipulując mrokiem wskrzesza armię Taken. Twoim zadaniem jest znaleźć drogę przez okręt Dreadnaught, by pokonać Oryxa zanim armia mroku zniszczy naszą cywilizację wraz z całym układem słonecznym.

Źródło: ABC Data
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.