Pierwszy gameplay z Deus Ex: Mankind Divided

Eidos Montreal podczas targów E3 zaprezentował nowe materiały z kontynuacji jednej z najlepszych gier akcji ostatnich lat. Oprócz tego producent zdradził, że nowy Deus Ex zadebiutuje na komputerach PC i konsolach nowej generacji na początku przyszłego roku.

Powyższy zapis z rozgrywki pochodzi z panelu PC Gaming Show. Widać na nim wyraźnie, że nowy Deus Ex utrzymuje klimat budowany przez poprzednika – nadal możemy zachodzić wrogów od tyłu i korzystać z broni do cichego eliminowania przeciwników, ale równie dobrze możemy spróbować przejść misję pod pełnym obstrzałem. Jensen otrzyma rzecz jasna nowy arsenał m.in. ostrze wystrzeliwane z przedramienia i umiejętności m.in. skanowanie otoczenia w poszukiwaniu amunicji.

Dodatkowo możemy także obejrzeć możliwości silnika Dawn, na którym oparta jest gra. Na demie technologicznym pokazano przede wszystkim jak funkcjonuje globalne oświetlenie, ale wzrok przykuwa także poziom szczegółów lokacji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.