Samsung przygotowuje nowy tablet – Galaxy Tab E.96

Tajwański magazyn wyprzedził producenta i umieścił na swoich łamach materiały promocyjne dotyczące niezapowiedzianego jeszcze tabletu wraz z jego specyfikacją. Czego możemy się spodziewać po Galaxy Tab E.96?

Tablet klasyfikuje się na solidną, średnią półkę. Galaxy Tab E.96 ma być dostępny w dwóch wersjach – z WiFi oraz tylko z łącznością 3G (bez LTE). Pierwszy model ma kosztować około 180 euro, drugi zaś w granicach 200 euro.

Urządzenie będzie posiadało 9,6-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Spreadtrum taktowny zegarem o częstotliwości 1,3 GHz, 1,5 GB RAM-u, 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 128 GB oraz akumulator o pojemności 5000 mAh. Na pokładzie znajdziemy też dwa aparaty – główny o rozdzielczości 5 MP i dodatkowy o rozdzielczości 2 MP. Tablet ma działać na Androidzie 4.4 z nakładką TouchWiz. Na rynku zadebiutuje w trzech kolorach – czarnym, brązowym i białym. Kiedy dokładnie? Tego jeszcze nie wiadomo, ale skoro materiał ukazał się w prasie drukowanej, to może nastąpić to dość szybko.

0
Źródło: Mymobile.co
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.