Sniper: Ghost Warrior 3 zaoferuje graczom większe możliwości

CI Games podzieliło się światem pierwszymi materiałami z rozgrywki nowej części popularnej serii snajperskiej. Developerzy skupili się na prezentacji innowacji oraz krótkiemu wprowadzeniu fabularnemu.

„Będziesz musiał improwizować, tworzyć prowizoryczne bronie, podkładać ładunki wybuchowe, a nawet handlować z lokalnymi mieszkańcami, by dostać składniki, których potrzebujesz.” – mówią twórcy na oficjalnej stronie internetowej gry.

Strzelanie z dystansu nie będzie jedyną, słuszną opcją, która zagwarantuje powodzenie misji. Równie dobrze będzie można podkradać się od tyłu i po cichu eliminować wrogów, wykorzystywać nowoczesne technologie szpiegowskie np. drony oraz otoczenie. W grze liczyć ma się każdy nabój, a konsekwencje każdego zabójstwa mają być dotkliwe. Pojawią się elementy survivalu i walki wręcz. Wyraźnie poprawiono także oprawę wizualną i efekty specjalne.

W grze wcielimy się w emerytowanego marines – snajpera Jonathana Norta, który musi wytropić i zlikwidować innego snajpera zagrażającego amerykańskiej misji w Gruzji, gdzie w wyniku walk wewnętrznych do akcji wkracza także Rosja. Samotna wyprawa komplikuje się wraz z momentem, w którym Nort dowiaduje się, że jego celem jest jego własny brat.

Sniper: Ghost Warrior 3 zadebiutuje na komputerach PC i konsolach nowej generacji w drugim kwartale przyszłego roku.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.