Archos 50D Helium debiutuje na polskim rynku

Francuski producent wprowadził na nasz rynek nowy smartfon z niskiej półki cenowej charakteryzujący się atrakcyjną specyfikacją. Jeśli poszukujecie głównie smartfona do Internetu, ale nie pogardzicie też 13-megapikselowym aparatem to warto przyjrzeć mu się z bliska.

Archos 50D Helium posiada 5-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli (293 ppi), pod maską którego kryje się czterordzeniowy Snapdragon 410 z zegarem o częstotliwości 1,2 GHz i 1 GB pamięci RAM. Jeśli 8GB pamięci wewnętrznej okaże się niewystarczające, możemy powiększyć ją o karty microSD.

Telefon obdarzono także dwoma aparatami – głównym o rozdzielczości 13 MP i dodatkowym o rozdzielczości 5 MP. Oprócz tego smartfon posiada moduł Bluetooth 4.0, LTE, GPS i miejsce na drugą kartę SIM. Całość napędza zaś najnowszy Android (5.1). To wszystko otrzymamy za cenę

539 zł.

W porównaniu do wprowadzonego niedawno Asusa Zenfone C o zbliżonej cenie (499 zł), nowy smartfon Archosa prezentuje się znacznie lepiej – jest większy, posiada aparaty o wyższej rozdzielczości i łączność LTE.

Źródło: Volvo
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.