Connect Wireless Stick- bezprzewodowa wymiana plików między urządzeniami

Wraz ze wzrostem popularności urządzeń mobilnych zwiększyło się też nasze zapotrzebowanie na cyfrową przestrzeń. Dane przechowujemy w chmurze, na dyskach zewnętrznych, kartach pamięci i pendrive'ach. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety, dlatego dobrze, że producenci starają się ciągle udoskonalać swój sprzęt.

SanDisk wpadł na pomysł jak połączyć standardowego pendrive’a z zaletami sieci bezprzewodowej. Ponieważ nie zawsze mamy dostęp do sieci i dysków w chmurze Connect Wireless Stick został wyposażony w moduł WiFi (802.11 a/b/g/n), dzięki któremu będziemy mogli stworzyć własną sieć i bezprzewodowo dzielić się plikami z urządzeniami mobilnymi (maksymalnie do trzech urządzeń równocześnie).

W ten sam sposób przerzucimy też dane z naszego smartfona czy tabletu. Oprócz tego dalej możemy wykorzystywać zwykły interfejs USB. Urządzenie posiada wbudowany akumulator pozwalający na 4,5 h pracy (opcja z 1 TB pozwala na 10 h pracy).

Do sprzedaży trafią następujące pojemności:

  • 16GB – w cenie 24,99 dolarów
  • 32GB – w cenie 39,99 dolarów
  • 64GB – w cenie 59,99 dolarów
  • 128GB – w cenie 99 dolarów
  • 1TB – w cenie 139 dolarów
0
Źródło: Geek.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.