GoPro Hero4 Session: najnowsza, najmniejsza i najlżejsza

To są naprawdę znaczące procenty: wersja Session jest o 50 procent mniejsza od GoPro Hero4 Black/Silver i o 40 procent lżejsza. Jak zapewnia producent, nie ma to jednak wpływu na wysoką jakość obrazu.

Jak stwierdził Nicholas Woodman, prezes i założyciel GoPro, wersja Hero4 Session to najmniejsza i najlżejsza kamerka tej firmy, jaka kiedykolwiek powstała. Wykorzystuje do maksimum możliwości i doświadczeń zespołu projektantów, będąc najbardziej przyjaznym rozwiązaniem do rejestrowania naszych działań, jakie oferuje GoPro.

Kamerka może rejestrować filmy w rozdzielczościach 1080p (60 kl./s), 720p (100 kl./s), 1440p (30 kl./s), a także robić zdjęcia o rozdzielczości 8 mln pikseli w trybie pojedynczym, seryjnym oraz Time Lapse (służącym do tworzenia filmów poklatkowych). Oferuje tryby takie jak SuperView, Protune czy Auto Low Light, znane do tej pory z większych modeli GoPro Hero4.

Do obsługi służy… jeden przycisk. Żeby było łatwo;-) Krótkie wciśnięcie uruchamia urządzenie i równocześnie, od razu, nagrywanie, długie przyciśnięcie to uruchomienie wykonywania zdjęć w trybie Time Lapse, natomiast drugie przyciśnięcie pozwala zapisać zarejestrowane zdjęcia lub film i wyłączyć kamerę.

Cena: 430 euro.

Kamerka wejdzie do sprzedaży 12 lipca 2015 roku.

Powiązane treści:

Kamera sportowa Sony – ranking najlepszych kamer sportowych

Źródło: gopro.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.