Tactical Assault Commander 4 – gdy pad do PS4 to za mało

Wiele graczy uważa, że granie w strzelanki FPS na padzie jest zbyt mało precyzyjne. Posiadacze konsoli PS4 mają możliwość skorzystania z dedykowanych, dodatkowych kontrolerów i TAC 4 jest jednym z nich.

TAC 4 składa się z dwóch części – klawiatury złożonej z 18 przycisków, krzyżyka i czterech przełączników raz myszki. Zestaw został zoptymalizowany pod gry FPS – oprócz typowego układu WSAD znajdziemy tu także programowalne przyciski, klawisz chodzenia, przycisk włączający tryb snajperski zmieniający czułość myszy oraz kilka klawiszy programowalnych. Nie zabrakło także miejsca na przycisk PlayStation, Options i Share. Nie zapomniano nawet o panelu dotykowym, który umiejscowiono na boku górnej krawędzi klawiatury. Całość jest także podświetlana.

Sprzęt podłączymy kablem USB zarówno do PS4 jak i do PS3. Premiera urządzenia planowana jest na październik tego roku. Sugerowana cena zestawu to 120-130 dolarów. W przedsprzedaży TAC 4 można już zamówić na brytyjskim Amazonie.

Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.