This War of Mine już na Androidzie i iOS

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, jedna z najbardziej wstrząsających gier tego roku zadebiutowała na dwóch najpopularniejszych platformach mobilnych.

Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z grą 11 bit studios na komputerach PC z braku wolnego czasu, warto spróbować jej mobilnej wersji – tym bardziej, że przez pierwszy tydzień dostępna będzie na iOS i Androidzie w obniżonej cenie – 9,99 USD zamiast 14,99 USD.

W This War of Mine kontrolujemy cywilów starających się przeżyć w okupowanym mieście. Symulacja podzielona jest na dwie części – za dnia zarządzamy schronem dbając o zaspokojenie podstawowych potrzeb, a w nocy przeszukujemy okoliczne budynki, by zdobyć odpowiednie narzędzia i produkty. Gra wyróżnia się depresyjnym klimatem i trudnymi wyborami moralnymi.

Warto też zauważyć, że 11 bit studios nie tylko pokazuje oblicze wojny, o którym rzadko się mówi, ale też aktywnie wspiera fundację War Child. Dzięki dochodom ze sprzedaży DLC War Child Charity twórcy przekazali fundacji w ubiegłym tygodniu aż 65 tys. dolarów.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.