Windows 10: wygląd pudełek

Data oficjalnej premiery (29.07) zbliża się nieubłaganie, ale już teraz możemy obejrzeć, jak wyglądać będzie nowy system Microsoftu w wersji pudełkowej. Czyli takiej, którą większość użytkowników, aktualizujących starsze wersje "okienek", zobaczy co najwyżej przypadkiem w jakimś sklepie.

Motyw główny na pudełku przedstawia pulpit komputera wraz z rozwiniętym Menu Start i standardową tapetą nowego systemu (o tym, jak powstawało to zdjęcie, pisaliśmy tutaj). Styl, wygląd pudełek najlepiej określić jako minimalistyczny, czysty, maksymalnie prosty i nowoczesny.

Główna różnica między wersjami Pro i Home to kolorystyka, utrzymana odpowiednio w tonacjach fioletu lub koloru niebieskiego. Na pudełkach nie widać żadnych oznaczeń dotyczących nośnika, na którym dostarczony jest system, co może być zastanawiające w kontekście informacji, że Microsoft zamierza sprzedawać Windows 10 również na pendrive’ach.

0
Źródło: winfuture.de
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.