Zapowiedziano nowy tryb Zombie dla Call of Duty: Black Ops III

Tryb Zombie powraca w Call of Duty: Black Ops III, jako Shadows of Evil, całkowicie nowy tryb kooperacji. Shadows of Evil to rozgrywka z własną ścieżką fabularną i tryb przetrwania, który jest już symbolem serii Call of Duty od Treyarch. W trybie Zombie pojawią się takie sławy jak: Jeff Goldblum, Heather Graham, Neal McDonough, Ron Perlman i Robert Picardo.

„Treyarch, z myślą o najbardziej lojalnych fanach, przygotował całkowicie unikalną i wciągającą rozgrywkę w trybie Zombie – Shadows of Evil” — mówi Mark Lamia, szef studia Treyarch.

„Nasz zespół odpowiedzialny za Shadows of Evil dodał jeszcze więcej zabawy do trybu Zombie niż dotychczas. Mamy też pokręconą fabułę oraz szaloną narrację prowadzoną przez najlepszych aktorów. Fani oszaleją!”

Akcja Call of Duty: Black Ops III: Zombie – Shadows of Evil przeniesie graczy w znane, ale przerażająco odpychające miejsca, gdzie odkryją sekrety i stawią czoła wyzwaniom jakie przygotowała dla nich tajemnicza postać, której cień trzyma ich los w swoich rękach. Gracze przeniosą się w lata 40 XX wieku, epokę filmów Noir. Pojawią się cztery postacie: Magik, Femme-Fatale, Gliniarz i Bokser. Całość to pokręcona przygoda w której za sznurki pociąga tajemniczy Człowiek Cień. W Shadows of Evil spotkamy takich popularnych aktorów jak: Jeff Goldblum (Jurassic Park, Dzień Niepodległości), Heather Graham (Kac Vegas 1-3, Californication), Neil McDonough (Captain America: Pierwsze starcie, Kompania braci), Ron Perlman (Synowie Anarchii, Hellboy) i Robert Picardo (Star Trek: Voyager, Gwiezdne Wrota SG-1).

Podczas Comic-Con w San Diego debiutuje także edycja limitowana: Call of Duty: Black Ops III Juggernog Collector’s Edition. To wyjątkowa edycja stworzona została specjalnie z myślą o fanach trybu Zombie. Limitowana edycja Juggernog zawiera działającą mini lodówkę zaprojektowaną jako model automatu Juggernog Perk-a-Cola znanego z Call of Duty Zombie, karnet sezonowy Call of Duty: Black Ops III i The Giant, odświeżoną wersję ulubionej przez graczy mapy Zombie – Der Rise. Edycje Call of Duty: Black Ops III Hardened i Digital Deluxe także zawierają mapę The Giant.

Dodatkowo rozpoczęła się kampania charytatywna na platformie Omaze, której celem jest zbiórka pieniędzy na Call of Duty Endowment – organizację charytatywną, która wspiera amerykańskich weteranów wojennych w powrocie do normalnego życia. Do każdego darowanego dolara podczas tej kampanii, Activision Blizzard dodaje dolara od siebie (do sumy 1 mln $). Darczyńcy, którzy do 31 sierpnia 2015 roku przeznaczą na ten cel co najmniej 10$ mogą zostać uwiecznieni w Call of Duty. Zwycięzca zostanie Zombie i pojawi się w DLC dla Call of Duty: Black Ops III. Dodatkowo, jego imię pojawi się na mapie w trybie Zombie, zje on lunch z Markiem Lamią (szefem studia Treyarch) i zwiedzi studio. Więcej informacji na: omaze.com/callofduty.

Ale to nie wszystko. Dark Horse Comic i Treyarch rozpoczęły współpracę nad stworzeniem nowej serii komiksowej, która napisana zostanie przez Larry’ego Hama i narysowana przez Marcelo Ferreire i opowiadać będzie historie o elitarnym oddziale żołnierzy.

Źródło: ABC Data
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.