Apple Music: świetne wyniki, jak na debiutującą usługę

W nieco ponad miesiąc od premiery, usługa strumieniowania muzyki od Apple: Apple Music może pochwalić się już 11 milionami subskrybentów. Wow.

Apple jako jedna z pierwszych firm technologicznych zainteresowała się muzyką. O iTunes słyszał wszak każdy, do tego pamiętajmy o przejęciu producenta słuchawek Beats, które kosztowało giganta z Cupertino marne 3 miliardy dolarów, a teraz… Apple Music, które w miesiąc (z groszami) ma już 11 milionów subskrybentów.

To oczywiście po części zasługa darmowego okresu próbnego, który obowiązuje użytkowników przez pierwsze 3 miesiące korzystania z Apple Music. Po tym czasie, jeśli ktoś nadal będzie chciał korzystać z usługi Apple będzie musiał płacić 4,99€ miesięcznie. Jeśli wszyscy obecni subskrybenci zdecydują się na uiszczenie opłaty, Apple Music będzie miało o połowę mniej użytkowników, niż obecnie posiada płatna wersja Spotify.

0
Źródło: Apple
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.