Gameplay z nowej gry Bleszynskiego robi wrażenie

Boss Key to studio założone przez Bleszinskiego i Arjana Brusse. Wielu ludzi miało nadzieję, że pierwsza gra tego studia będzie czymś, na co warto czekać. Wygląda na to, że nadzieje te mogą się spełnić.

Przyszłość. Świat powoli wstaje z kolan po straszliwej klęsce, jaką było monstrualne trzęsienie ziemi, które zdestabilizowało między innymi pole grawitacyjne naszej planety. Ludzkość buduje teraz ogromne miasta, wśród postapokaliptycznych ruin, a przestępcy wszelkiego sortu zrzeszają się w coraz większe organizacje.

Tak mniej więcej prezentuje się tło darmowej, sieciowej strzelanki, która mimochodem kojarzy się trochę z Overwatch, trochę z serią Quake, trochę z Team Fortress, tylko brak jej „rysunkowych zdrobnień”. LawBreakers będzie miała premierę dopiero za rok i według zapewnień twórców, będzie darmowym tytułem. Podstawowy tryb sieciowy zakłada starcia drużynowe: 5 na 5.

Jak na razie wiemy tylko o wersji na komputery PC. Jeśli gra tworzona jest również z myślą o konsolach, to studio na razie nie raczyło się tym faktem pochwalić.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.