GOG Galaxy usunie niechciane aktualizacje do gier

Galaxy - klient cyfrowego sklepu Gog.com otrzymał właśnie kilka nowych i ciekawych opcji. Wszystkie powinny ucieszyć graczy, którzy korzystają z konkurencji dla platformy Steam.

Galaxy w swojej najnowszej wersji testowej pozwala na odinstalowanie najnowszej aktualizacji do gry. Nie wydaje się to jakimś wspaniałym osiągnięciem cywilizacyjnym, jednak każdy gracz, który po aktualizacji nagle zaczął narzekać na grę z tego, czy innego powodu, z pewnością doceni tę funkcję.

Oprócz tego Galaxy zyskał nieco odświeżony wygląd, lepszą wyszukiwarkę znajomych, dodatkowe opcje instalacji gier oraz możliwość pauzowania pobieranych danych. Te wszystkie drobiazgi nie robią zbyt wielkiego wrażenia pojedynczo, jednak patrząc na wciąż rosnące możliwości klienta Galaxy, mamy nadzieję, że Valve zacznie odczuwać presję na tyle, że zacznie ulepszać klienta Steam.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.