Klimatyczny trailer Until Dawn z żywymi aktorami

Już 26 sierpnia posiadacze PS4 będą mogli wcielić się bohaterów przygodowej gry akcji zrealizowanej w konwencji horroru klasy B. Najnowszy materiał nie prezentuje samej rozgrywki, ale świetnie oddaje klimat najważniejszego aspektu gry - trudnych wyborów moralnych.

Until Dawn to opowieść o grupie młodych ludzi, którzy w rocznicę śmierci koleżanki wybierają się do odciętej od cywilizacji leśnej chatki w górach. Zamiast melancholijnych wspomnień czeka ich tam jednak koszmar w postaci grasującego psychopaty.

Pod względem mechaniki grze najbliżej do produkcji w rodzaju Heavy Rain czy Beyond: Dwie Dusze – możemy liczyć na dużo sekwencji QTE oraz na bardzo trudne wybory moralne. Te ostatnie mają być o tyle ważne, że będą kształtować pozostałą historię. Nieodpowiednie decyzje mogą skutkować nawet śmiercią bohaterów. Dzięki takiemu systemowi grę będzie można przechodzić wielokrotnie, by poznać jej wszystkie zakończenia.

Trailer z żywymi aktorami skupia się właśnie na tym aspekcie – młoda kobieta wybiega z chatki uciekając przed mordercą i ma do wyboru dwie drogi – zaciemnioną i oświetloną ścieżkę. Co zrobi, gdy żadna z nich nie przyniesie jej ratunku?

0
Źródło: Sony Playstation
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.