LG zrobiło przenośną klawiaturę, która się wam spodoba

LG wpadło na genialny pomysł i stworzyło bardzo wygodną, przenośną klawiaturę, która jest kompatybilna z większością przenośnego sprzętu.

Rolly Keyboard, to „zwijana” klawiatura, która może okazać się jedną z najwygodniejszych, przenośnych klawiatur w tym roku. Oficjalną premierę sprzęt ten będzie miał dopiero na targach IFA, jednak już teraz wiemy, że za zasilanie klawiatury odpowiadać będzie pojedyncza bateria AAA (która ma starczyć na dwa-trzy miesiące), Rolly Keyboard pozwalać będzie na połączenie z dwoma urządzeniami mobilnymi jednocześnie (klawiszem będziemy po prostu przełączać się z pisania na jednym urządzeniu na pisanie na drugim) dzięki technologii BlueTooth 3.0.

Rolly nie będzie też kolejną, zbyt małą na to, aby być wygodną klawiaturą. Odstęp pomiędzy środkiem sąsiednich klawiszy (tzw key pitch) to 17mm (w większości desktopowych klawiatur key pitch to 18mm). Do tego dochodzi bardzo pomysłowa konstrukcja, dzięki której klawiatura nie zajmie nam zbyt wiele miejsca w torebce, czy plecaku i gotowe. Laptopa do pisania możecie zostawić w domu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.