Mafia III nadchodzi – zobacz pierwszy zwiastun [18+]

O tym, że Mafia III powstaje wiedzieliśmy od kilku dni, jednak dopiero na targach Gamescom 2K Games zaprezentowało pierwszy zwiastun. Jest klimat znany z poprzednich części!

Mafia III zabierze nas tym razem do przełomu lat 60 i 70 ubiegłego wieku. Po latach spędzonych w Wietnamie główny bohater, Lincoln Clay, ląduje w Nowym Orleanie, gdzie przyłącza się do grupy drobnych przestępców. Gdy Ci popadają w konflikt z włoską mafią, Clay postanawia uformować własną „rodzinę”. W jej skład wchodzą: czarnowłosa Cassandra, Irlandczyk Burke i nie kto inny jak Vito z drugiej części gry.

Sam zwiastun nie prezentuje materiałów z rozgrywki, ale dobrze oddaje klimat mafijnej filozofii. Umiejscowienie akcji w czasie rozwoju ruchu antywojennego i silnego rasizmu to ewenement w grach wideo i możemy spodziewać się naprawdę ciekawej fabuły.

Mafia III ma ukazać się w przyszłym roku na komputerach PC i konsolach nowej generacji.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.