Nowy rekord: miliard ludzi na Facebooku jednocześnie!

Mark Zuckerberg pochwalił się, że w tym tygodniu, w poniedziałek, miliard ludzi było jednocześnie zalogowanych na Facebooku. Oznacza to, że 1 na 7 mieszkańców naszej planety korzystał z tego samego serwisu internetowego. Na nas robi to ogromne wrażenie.

Z Facebooka korzysta obecnie 1,49 miliarda użytkowników – w porównaniu ze statystykami opublikowanymi w zeszłym roku, Facebook zanotował 13-procentowy wzrost w liczbie zarejestrowanych użytkowników. Takie tempo robi ogromne wrażenie.

Eksperci już wiele razy zwiastowali rychły koniec Facebooka, jednak na chwilę obecną, największej sieci społecznościowej na Świecie powodzi się nad wyraz dobrze. Nie zapominajmy, że imperium Zuckerberga wciąż się rozwija – Facebook przejął takie usługi jak Instagram, czy WhatsApp. Do tego dochodzą również nowe technologie, takie jak wirtualna rzeczywistość, o której w przyszłym roku zacznie być głośno.

0
Źródło: Facebook
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.