Office na iOS coraz spójniejszy

System iOS nie zezwala użytkownikowi na bezpośredni dostęp do systemu plików, co utrudnia edycję załączników przed odesłaniem ich do nadawcy lub przekazanie ich po edycji dalej. Outlook dla iOS właśnie rozwiązał ten problem.

Outlook dla iOS udostępniał kartę interfejsu z załącznikami, w której listował wszystkie otrzymane i wysłane pliki. Po dzisiejszej aktualizacji, po otwarciu pliku w Outlooku i edycji go w Wordzie, Excelu i PowerPoincie w momencie w którym klikniemy przycisk cofania edytowany przez nas plik zostanie automatycznie dodany do odpowiedzi na maila.

Integracja działa też w drugą stronę: z poziomu Worda, Excela czy PowerPointa możemy teraz wskazać plik i wybrać funkcję „wyślij za pośrednictwem Outlooka” w menu udostępniania. Outlook dla iOS potrafi też umieszczać załączniki i załączać do nich link w mailu w takich chmurach, jak OneDrive, Dropbox, Box, Dysk Google i iCloud.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.