Samsung Gear S2 na pierwszym zdjęciu

Do tej pory mieliśmy okazję podziwiać nowy smartwatch Samsunga jedynie na renderach, które skupiały się w zasadzie tylko na tarczy zegarka. Dziś na Instagramie wiceprezes firmy do spraw designu pochwalił się rzeczywistym wyglądem urządzenia.

Trzeba przyznać, że na ręce Dennisa Milloseskiego smartwatch prezentuje się o wiele lepiej niż jego pierwotna wersja. Okrągła tarcza zrobiła swoje. Dzięki zdjęciu widzimy także, że smartwatch nie będzie pozbawiony fizycznych przycisków. Samsung prawdopodobnie oficjalnie zaprezentuje zegarek już 3 września na targach IFA.

Według pogłosek Gear S2 posiadać będzie ekran o średnicy 1,56″ i rozdzielczości 360×360 pikseli oraz procesor Exynos 3472 taktowany częstotliwością 1,2 GHz, który będzie wspierany przez 758 MB RAM-u. Oprócz 4 GB pamięci wewnętrznej nieoficjalne źródła wspominają też o szeregu standardowych dla smartwatchy czujników i slocie na kartę nano-SIM.

0
Źródło: Phandroid.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.