SiriusCoding – maraton programistyczny dla najlepszych

Nazwa wydarzenia nawiązuje do Syriusza, czyli najjaśniejszej na niebie i jednej z najbliższych nam gwiazd, którą można zobaczyć gołym okiem z dowolnego miejsca na Ziemi. Sirius to również gra słów z angielskim wyrazem "serious", podkreślającym poważne podejście do programowania.

Celem hakatonu jest skupienie w jednym miejscu programistów, którzy będą tworzyć rozwiązania implementacyjne związane tematycznie z motywem podróży galaktycznej. Do zadań uczestników należeć będzie rozwiązywanie problemów algorytmicznych, implementacja własnych projektów, integracja z gotowymi rozwiązaniami oraz wyszukiwanie luk w zabezpieczeniach.

Od uczestników wymagane jest minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe. Drużyny zostaną podzielona na 5-osobowe składy, a przewidywany czas trwania maratonu to 12 godzin. Wydarzenie odbędzie się 23 października br. w Katowicach w siedzibie firmy JCommerce S.A. Udział w maratonie jest bezpłatny, a na zwycięzców czekają nagrody.

Rejestracji do SiriusCoding można dokonać na stronie wydarzenia.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.