Sony prosi użytkowników VAIO, żeby wstrzymali się z instalacją Windows 10 do października

Co prawda Sony sprzedało swoją sekcję VAIO w zeszłym roku, jednak japoński gigant nadal odpowiada za wsparcie i serwis tych laptopów. Z tego powodu Sony zaapelowało do użytkowników, aby poczekali z aktualizacją do Windows 10 aż do... października. Dopiero wtedy dostępne będą nowe sterowniki.

Co ciekawe, z informacji opublikowanych na stronie Sony wynika, że jak na razie aktualizację sterowników otrzymają tylko te komputery, które sprzedawane były z preinstalowanymi systemami Windows 8 i Windows 8.1. Użytkownicy laptopów VAIO, którzy nadal korzystają z Windows 7 jak na razie nie otrzymali jasnej informacji czy i kiedy ich maszynom zostaną udostępnione odpowiednie sterowniki, kompatybilne z Windows 10.

Nie oznacza to oczywiście, że posiadając VAIO nie możecie zaktualizować systemu już teraz. Po prostu robicie to na własne ryzyko i z pełną świadomością, że nie możecie (jak na razie) liczyć na oficjalne wsparcie producenta. Powodzenia.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.