Symulator kompanii górniczej i kurortu nadmorskiego otrzymają nietypowe wersje językowe

4 września do sprzedaży trafią dwie nowe gry z gatunku symulatorów. Cenega postanowiła wydać je w Polsce nie tylko w języku angielskim i polskim, ale także w dwóch dodatkowych, opcjonalnych wersjach - kaszubskiej i śląskiej.

Symulator kurortu nadmorskiego w wersji pudełkowej oprócz języka polskiego i angielskiego otrzyma także język kaszubski (napisy), natomiast Symulator kompanii górniczej umożliwi graczom grę w języku śląskim. W obu przypadkach za lokalizację odpowiada studio QLOC S.A., które współpracowało z ekspertami z danych obszarów. Pomysł jest nietypowy i z pewnością ucieszy graczy posługujących się i krzewiących mowę z rodzimych regionów.

Symulator kurortu nadmorskiego pozwoli na rozbudowę całego kompleksu turystycznego – zespołu hoteli, barów, obozów i atrakcji rozrywkowych – oraz zarządzanie nim w wybrany przez siebie sposób. Gracze będą mogli przemienić dziewiczą plażę w spokojną oazę lub imprezowy ośrodek. Z kolei Symulator kompanii górniczej pozwoli na stworzenie własnego imperium finansowego opartego na wydobywaniu żwiru i rudy żelaza, zakup ponad 50 maszyn i zarządzanie całym łańcuchem produkcyjnym – od pracy w kopalni po public relations.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.