Te smartfony HTC dostaną Androida 6.0

HTC nie ogłosiło jeszcze oficjalnie listy smartfonów, które doczekają się aktualizacji systemu do najnowszego Androida 6.0 Marshmallow, ale coś już jednak wiemy.

HTC nie ogłosiło jeszcze oficjalnie listy smartfonów, które doczekają się aktualizacji systemu do najnowszego Androida 6.0 Marshmallow, więc nie należy traktować poniższej listy (to stanowczo zbyt dumne określenie dla dwóch modeli…) jako ostatecznej i zamkniętej. Ale warto już wiedzieć, że dwa topowe modele z serii HTC One takiej aktualizacji się doczekają:

  • HTC One M8
  • HTC One M9

Co ciekawe, być może dojdzie do sytuacji, w której zarówno HTC One M8, jak i M9 (nie licząc wersji Developer Edition) przeskoczą od razu do wersji Androida 6.0, z pominięciem wersji 5.1.1.

Oczywiście w miarę napływu kolejnych informacji o urządzeniach HTC, do których trafi Android 6.0 Marshmallow, lub o datach spodziewanych zmian powyższa lista będzie aktualizowana.

Zobacz także: Te smartfony LG dostaną Androida 6.0 Te smartfony Samsunga dostaną Androida 6.0 Te smartfony Sony dostaną Androida 6.0

0
Źródło: neurogadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.