W ten weekend za darmo na Steamie zagramy w aż 3 gry!

Weekend to najlepszy moment, żeby przetestować nową grę i zastanowić się, czy rzeczywiście chce ją sobie kupić. Taką możliwość posiada każdy użytkownik platformy Steam. W ten weekend na Steamie są aż 3 darmowe gry do sprawdzenia.

O Mount & Blade oraz Company of Heroes na pewno słyszeliście, jednak Ark jest stosunkowo nowym tytułem, który może wymagać drobnej prezentacji. Ark to taki „Minecraft z dinozaurami i bardziej sieciowy” – powiedziałby jeden gracz do drugiego, gdyby w jednym zdaniu chciał tę grę opisać.

Dużo craftingu, tresowania dinozaurów, grania wspólnie w gildiach/klanach i jeszcze więcej grindu. Jest to na tyle specyficzna gra, że nie przypadnie każdemu do gustu, jednak biorąc pod uwagę to, że do niedzieli, do godziny 22 możecie pograć w nią za darmo, będę do tego namawiał. Niektórzy z was nawet nie wiedzą, że Ark im się spodoba.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.